️ دریچه بازدید فن کویل ️ بهترین قیمت دریچه فن کویل شرکت رحمتی

دریچه دسترسی فن کویل آلومینیومی شیاردار به دوصورتِ پیچ ازتو و پیچ ازرو در محل خود نصب می‌شود. اگر جای پیچ ها بر روی نمای فریم دریچه دسترسی فن کویل زده شود به آن دریچه دسترسی فن کویل، دریچه دسترسی فن کویل ِ پیچ ازرو گفته می‌گردد،اگر هم این جای پیچ ها در داخل ساختار فریم دریچه دسترسی فن کویل زده شود به آن دریچه دسترسی فن کویل، دریچه دسترسی فن کویل ِ پیچ مخفی گفته می‌گردد. با توجه به شیاردار بودنِ درب این دریچه دسترسی فن کویل باید ابتدا به‌ایجاد شیارهای گریلی بر روی درب دریچه دسترسی فن کویل اقدام کرد.این شیارها در عرض های ۹ تا ۱۸ سانت در آکس یا کناره های طولی و یا عرضیِ درب دریچه دسترسی فن کویل ایجاد می‌شود.با توجه به میزان هوای برگشتی که دستگاه فن کویل نیاز دارد محل و مقدار این شیارها می‌تواند متغیر باشد. از دیگر مراحل ساخت درب دریچه دسترسی فن کویل شیاردار وزنه‌ای به لبه زنی در حاشیه‌ی اضلاع درب دریچه دسترسی فن کویل اشار کرد.این لبه های یک سانتی در اطراف درب دریچه دسترسی فن کویل به استحکامِ درب دریچه دسترسی فن کویل شیاردار وزنه‌ای و نیز جلوگیری از دِفرمه شدن و تاب خوردگیِ درب دریچه دسترسی فن کویل کمک شایانی می‌نماید. ابعاد درب دریچه دسترسی فن کویل ساده‌ی آلومینیومی وزنه‌ای نسبت به ابعادِ نشیمن گاهِ سه پریِ فریم از هر طرف به میزان ۱ تا ۲ میل کوچکتر در نظر گرفته می‌گردد تا درب دریچه دسترسی فن کویل به راحتی در نشمین گاهِ فریمِ دریچه دسترسی فن کویل جانمایی گردد.

همانطور که از نام این دریچه مشخص است یک دریچه خطی بر روی درب آن تعبیه شده و درب این دریچه بازدید فن کویل نیز به صورت وزنه ای باز و بسته می گردد. این دریچه بازدید فن کویل که متشکل از یک فراریم و درب با شیارهای موازی با عرض ۹ و ۱۸ سانتی متر است به صورت لولایی باز و بسته می گردد. برای طراحی و ساخت آن ابتدا باید فریم این دریچه بازدید فن کویل ساخته گردد. ابعاد فریم دریچه بازدید فن کویل اصولاً به میزان یک سانت از ابعاد حفره ای که قرار است دریچه بازدید فن کویل به روی آن جانمایی گردد کوچکتر است، زیرا در زمان نصب نصاب به مشکلی بر نخورده و دریچه بازدید فن کویل به راحتی درون حفره فرو رود. پس از اینکه درب دریچه بازدید فن کویل روی فریم آن تعبیه شد این محصول توسط رنگ پودری الکترواستاتیک پوشش داده می‌شود و درون کوره قرار می گیرد.

دریچه زیر فن کویل خطی کله قندی

پس از رنگ آمیزی دریچه بازدید فن کویل این محصول درون مشماهای حبابدار قرار گرفته تا از هرگونه ضربه و آسیبی در امان بماند. باید خاطر نشان شد که در هر بعد درب دریچه بازدید فن کویل ۲ میلیمتر باید کوچکتر از فریم آن باشد.همچنین یک لبه دو سانتی در طول و عرض درب دریچه بازدید فن کویل تعبیه می گردد. در این مرحله مهم ترین کار مشخص کردن جای پیچ ها بر روی فریم یا اصطلاحاً خزینه پیچ ها است.

دریچه فن کویل با درب بازدید

در این بخش از مقاله آشنایی با انواع دریچه فن کویل و خرید بهترین دریچه زیر فن کویل به سوالات رایج و احتمالی شما پاسخ خواهیم داد. در صورت بروز هرگونه پرسش جدید در رابطه با چگونگی دریافت قیمت روز و خرید بهترین دریچه فن کویل از طریق بخش نظرات همین بخش یا تماس با شماره … استفاده کنید. همچنین توصیه می شود که به ابعاد دریچه ای که می خواهید تهیه کنید، توجه لازم را داشته باشید. خریداران دریچه های فن کویل می توانند تصاویر مربوط به انواع مختلف این محصولات را به راحتی از همین وب سایت ما مورد مشاهده قرار دهند. به یاد داشته باشید که آدرس و نشانی محل تحویل سفارش خود را با دقت بالایی وارد کنید تا همکاران ما بتوانند در مدت زمان کمتری، محصول سفارشی شما را تحویل دهند.

به طور معمول، در ساختار فن کویل سقفی اجزا و قطعات مختلفی مانند سینی درین، شیر هواگیری، فیلتر تصفیه هوا، کویل حرارتی و الکتروموتور و بلوور فن به چشم دریچه زیر فن کویل می خورند. این مدل از فن کویل‌ها بسته به نوع و مدل، در ظرفیت های هوادهی متنوع 200 تا 1200 cfm در سطح بازار موجود می باشند. بعد از تعریف فن کویل و عملکردی که دارد به اندازه و ابعاد یک مورد مهم به نام دریچه فن کویل می رسیم. هر واحد تهویه مطبوع را می توان یک سیستم مستقل، مجهز به مبدل حرارتی، فیلتر، فن، تشت آب متراکم و در صورت تمایل، یک کنترلر در نظر گرفت. علاوه بر مزایای استقلال، دستگاه های تهویه مطبوع همچنین از گردش هوا بین اتاق های جداگانه جلوگیری می کند. این ویژگی به‌ویژه برای نصب هتل‌ها و سایر کاربردهایی که آلودگی متقابل می‌تواند مشکل ایجاد کند، مهم است.

  • با اتصال درب به فریم توسط لولا و انجام مراحل اولیه‌ی تولیدِ دریچه دسترسی فن کویل نوبت به انجام عملیات رنگ می رسد.
  • تناسب ساختار درب دریچه زیر فن کویل با دریچه دهش هوای فن کویل از جمله مواردی هست که در زیبایی و تناسب محیط تاثیر بسزایی میگذارد.یعنی اگر مدل دریچه دهش هوای فن کویل خطی است باید دریچه ی هوارسانِ دربِ دریچه زیر فن کویل نیز خطی باشد که اصول هارمونی رعایت شود.
  • بر اساس ابعاد فریم دریچه بازدید فن کویل اقدام به طراحی و ساخت درب این دریچه خواهیم کرد.
  • تعداد قفل های منصوب بر روی درب دریچه بازدید فن کویل به ابعاد دریچه بازدید فن کویل بستگی دارد.
️ دریچه بازدید فن کویل ️ بهترین قیمت دریچه فن کویل شرکت رحمتی

سطح دریچه بازدید فن کویل ساده گریل دار، به وسیله رنگ کوره ای در رنگ‌های متنوع از قبیل سفید، کرم،قهوه‌ای، مشکی،طوسی و… قابل رنگ آمیزی و ارائه می‌باشد. لازم به توصیح است تمام نمونه های دریچه بازدید فن کویل که ذکر شد را هم میتوان بصورت وزنه ای و هم بصورت لولایی با قفل تولید و عرضه نمود. این شیارها بعنوان منافذ عبور هوا محسوب می شود و هوای مورد نیاز برای سیستم فن کویل را از این طریق از محیط تامین می کند. شیارهای تعبیه شده بر روی درب این دریچه ها دارای اسامی مختلفی از جمله خطی، مشبک، گریلی، گل سقفی می باشد.

دریچه اسلات و دریچه اسلوت