چسب بتن چیست و انواع آن کدام می باشد اطلاعات جامع در مورد چسب بتن

چسب بتن چیست و انواع آن کدام می باشد اطلاعات جامع در مورد چسب بتن

بنابراین سطح مورد نظر را کاملا تمیز کنید و سپس اقدام به استفاده از این چسب ها کنید. در مرحله اول سطحی که نیاز تعمیرات دارد را از هر گونه ذرات غبار و آلودگی های محیطی پاک می کنیم، زیرا این ذرات باعث کاهش کیفیت چسبندگی می شود. با فراهم شدن امکان خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی آکوارزین شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را در سراسر ایران دریافت کنید. محصول به مقدار ۲ تا ۱۰ درصد وزن سیمان به ملات و یا بتن اضافه می گردد .

کاربرد های چسب بتن

با این حال در نظر داشته باشید که برای خرید و استفاده از هر یک از این چسب بتن‌ها نیاز است با کارشناسان این زمینه مشورت کنید. میزان مصرف چسب بتن برای کاربری و نیازی که باید برآورده روی این سایت کلیک کنید کند، متفاوت است. برای چسباندن بتن جدید به بتن قدیمی هم باید از چسب بسیار قوی استفاده کرد و هم میزان استفاده از چسب زیادتر خواهد بود. مقدار و روش مصرف چسب بتن، رقیق کردن آن و مصرف به صورت جداگانه (نه به صورت انحلال یافته) است. در این روش، سطح بتنی که قرار است به آن بتن دیگری اضافه شود، خیس کرده و چسب را به صورت لایه نازک روی سطح آن پخش می‌کنند.

فروش چسب بتن

درصد مناسب اخلاط 5 تا 20 درصد وزن سیمان مورد استفاده می باشد. چسب بتن را با آب مخلوط و رقیق شده آن به قسمت های خشک بتن اضافه می شود. هرچه ضخامت کمتر و یا فشار وارده بر آن بیشتر باشد مصرف چسب بتن بالا می رود و لازم است قبل از کار یک لایه از محلول چسب بتن به سطح زیرین مالیده شود در ضخامت های بالا استفاده از چسب بتن بصورت لایه لایه مناسب تر می باشد. نمایندگی فروش انواع چسب بتن، مایع، پودری، اپوکسی، لاتکس، نانو، لطفا جهت استعلام قیمت خرید، دریافت مشخصات فنی و کاتالوگ با واحد مشاوره فنی تماس بگیرید. شرکت بتن شیمی خاتم با توجه به اینکه تولید کننده این محصولات است و بدون واسطه، عرضه مستقیم دارد هم کیفیت را تضمین نموده و هم قیمت ها را کاهش داده است. شما می توانید حجم مورد نیاز خود را مشخص نمایید و در صورت لزوم پیش از خرید چسب بتن از ما مشاوره بگیرید.

مواد اکریلیک لاتکس با برس، غلتک، اسپری یا ماله بر روی سطح بتن استفاده می شوند. کاربرد اصلی چسب بتن اکریلیک لاتکس اتصال پیوند قوی بین لایه قدیمی با لایه جدید بتن است. چسب بتن (کاشی) پودری یک ماده بسیار چسبنده و قدرتمند است که برای اتصال انواع کاشی و سرامیک به سطوح مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی محصول

قبل از اختلاط این ماده با مواد غیرآبی، همچون حلال‌های نفتی و مواد غیرسیمانی، با کارشناسان مربوطه مشاوره فرمایید. اختلاط با بعضی مواد باعث کاهش کیفیت و کارایی و اثرگذاری چسب و حتی سبب وقوع بعضی حوادث می‌شود. با توجه به اینکه چسب بتن خطر زایی خاصی ندارد، بهتر است برای استفاده، از ماسک و دستکش استفاده شود. در صورت تماس با دست و چشم، لازم است محل برخورد با آب شسته شود. این مواد به دلیل سمی نبودن و نداشتن خطر اسیدی، در صورت ورود به محیط زیست مشکل خاصی ایجاد نمی‌کند.

  • همچنین به دلیل ویژگی‌های خاص خود، ضد خزه و جلبک است و از خصوصیت آنتی باکتریال نیز بهره می‌برد.
  • از چسب کاشت میلگرد جهت پیوند دادن بافت قدیمی بتن با بافت جدید آن استفاده می‌کنند.
  • حجم مصرفی چسب بتن بستگی زیادی به کاربری و عملکرد مورد انتظار آن دارد.
  • میزان مورد نیاز از چسب بتن سهند شیمی را به میکسر حاوی ترکیب ملات اضافه نموده و اختلاط تا رسیدن به ملاتی یکنواخت و همگن ادامه پیدا خواهد کرد.
  • فرکوتاپ 111 یک پوشش ضد آب کننده سطوح بتنی سرویس های بهداشتی ، سطوح شیب دار و صاف است.