پنل شستی کابین آسانسور

که هر کدام دارای ویژگی ها و کاربرد مختلفی بوده و استفاده از برخی از آن ها در داخل کابین نیز الزامی می باشد. چرا که عملا مهم ترین رابط بیم آسانسور و مسافران می باشد. آسانسور ها به عنوان وسايلي براي جابجايي شناخته مي شوند.

تعویض قطعات آسانسور های قدیمی تعویض و بروزرسانی شستی کابین و طبقه پنل و دکوراسیون داخلی کابین – استیل درب های اتوماتیک . تعویض سنگ و آینه کابین شستی های شماره تلفن همراه مربوطه تماس بگیرید. شستی کابین آسانسور 5 توقف طرح آوکس با بدنه استیل میرور نقره ای با یک طراحی منحصر به فرد و زیبا .

کلید داخل کابین آسانسور

ما در خانواده پنتا معتقدیم که کیفیت یک شعار نیست، منبع بلکه فرهنگ ماست. این مجموعه عضو رسمی انجمن صنفی تولیدکنندگان قطعات آسانسور و پله‌برقی ایران و عضو رسمی اتحادیه کشوری آسانسور و پله‌برقی می باشد. همان طور که می دانید، انتخاب قطعات و شاسی های با کیفیت از الزامات یک آسانسور استاندارد است. فیس پلیت ها نیز یکی از همین بخش ها هستند که باید مناسب و با کیفیت باشند. این انتخاب باید متناسب با نوع آسانسور و سایر تجهیزات به کار رفته در آن انجام شود. چرا که در غیر اینصورت نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد.

  • از سوي ديگرنمايشگرهايLCD ‏گرافيگي تک رنگ (معمولا آبي) قرار دارند که علاوه بر موارد فوق قادرند اطلاعات مفصلي نظير مودعملکرد آسانسور ، وضعيت باز و بسته شدن در، وضعيت بارگذاري کابين، تاريخ و ساعت و… را نمايش دهند .
  • علاوه بر مدل هایی که در بالا اشاره کردیم،مدل دیگری از پنل وجود دارد که همان پنل عادی هست که به صورت دکمه ای می باشند که بیشترین استفاده در صنعت آسانسور را همین پنل ها دارند.
  • و به طور مثال بدنه شستی ها می توانند از جنس استیل برنز و آلومینیوم و سایر موارد طراحی شوند.
  • مبنای طراحی پایه برای این شستی آسانسور کلید T100 می باشد و قابلیت ارائه با کلید S100 را نیز دارد .
  • شرکت متالیفت تولید کننده قطعات آسانسور با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تولید شستی ، پنل کابین ، نمایشگر ، کلید ، پنل سردر و تجهیزات جانبی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم می باشد.
  • ۴- ‏پس از رسيدن آسانسور به طبقه مقصد ، سيستم کنترل با قطع سوييچ الکترونيکي خود ، خط سيگنال را از پتانسيل صفر جدا کرده و نمايشگر شاسي را خاموش مي کند.
پنل شستی کابین آسانسور

با فشردن شاسي نمايشگر آن روشن شده و با رها کردن شاسي (در صورت آزاد بودن خط سيگنال) نمايشگر خاموش ميشود. ‏معمولا از تکت سوييچTact Switch ‏ ياميکروسوييچ بعنوان عنصر قطع و وصل الکتريکي در شاسي استفاده ميشود. حداکثر ولتاژ کاراين سوييچها معمولا حدود ۳۰vnC ‏و حداکثرجريان مجاز حدود ۵۰mA‏ مي باشد.طول عمر مکانيکي و الکتريکي ‏سوييچها معمولا بين ۰۰۰/۱۰۰ تا ۰۰۰/۵۰۰ ‏بار عملکرد مي باشد. تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به آسانسور راوی می باشد. تککلید و یا دو کلید کنار هم و کلکتیو سلکتیو را دارد. کد تایید 4 رقمی ارسال شده به شماره همراه زیر را وارد نمایید.

اين پنل ها به خوبي مي توانند انواع کليد ها و نمايشگر ها را در خود جاي داده و بسيار عالي عمل کنند. با عرض 22 تا 33 سانتي متر، ارتفاع a hundred ninety تا 24 سانتي متر و ضخامت عمق 1.three سانتي متري ابعادي عالي را براي نصب به شما ارائه مي دهد. ابعاد عالي اين پنل باعث شده تا در انواع آسانسور ها قابل نصب و راه اندازي باشد.

قیمت پنل کارتی آسانسور