پاورپوینت آموزشی کمک های اولیه و امداد | آموزشگاه آپادانا تبریز

پاورپوینت آموزشی کمک های اولیه و امداد | آموزشگاه آپادانا تبریز

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره آموزشی موسیقی درمانی با پشتیبانی تماس بگیرید. اگر همان یک بار بتوانیم با کمکهای اولیه زندگی او را نجات دهیم، در همۀ عمر از خودمان رضایت خواهیم داشت. موسسه آموزشی نیک اندیشان مفتخر به برگزاری دوره هایی کاملا کاربردی است که قسمتی از آن در محیط کار به صورت رایگان است. اساتید صرفا مدرس نیستند بلکه خود در حوزه ای که تدریس می کنند دارای تجربه می باشند و کسب و کار دارند.

وظایف و مسئولیت های امدادگر

باید ضربان قلبتان را کاهش دهید، تا از پخش شدن سم جلوگیری شود و به همین نحو استفاده از داروهای مسکن می‌تواند خون را رقیق کند و سم سریع تر کار کند. هنگام مصرف آسپرین برای کارایی سریع تر باید از دوز پایین دارو استفاده کنید و به جای بلعیدن و یا با آب خوردن آن را بجوید و در اسرع وقت با اورژانس تماس بگیرید. ابتدا گاز يا دستمالي بر روي بازو قرار دهيد كه علاوه بر نقش حفاظتي باعث افزايش فشار در آن نقطه گردد .

پس اگر انسان مسئولیت پذیری هستید، توصیه می کنیم در دوره آموزشی کمک های اولیه شرکت کنید. تکنسین کمک های اولیه (اورژانس) فرد آموزش‌ دیده‌ای است که معمولاً همراه آمبولانس برای ارائه خدمات اولیه درمانی به کمک بیمار یا شخص مصدوم می‌شتابد یا در بخش اورژانس برای ارائه کمک‌های اولیه حضور دارد. کار تکنسین کمک های اولیه شامل امداد سریع، ارائه خدمات درمانی اولیه پزشکی پیش بیمارستانی و کمک رسانی به مصدومین، بیماران و مجروحین اورژانسی و انتقال آنان به مراکز درمانی در کمترین زمان ممکن با هدف کاهش مرگ و میر، نقص عضو و آسیب است. دوره کمک های اولیه در تبریز برای کسانی که قصد دارند از توانایی کسب شده درآمد زایی کنند و یا مانع از مرگ افراد شوند بسیار مناسب است.

آموزش 10 مورد کمک‌های اولیه که همه شما باید بلد باشید

یکی از نکات قابل توجهی که باید در مورد این دوره اشاره گردد، عملی بودن و کاربردی بودن آن است. دوره آموزشی کمک های اولیه دوره ای نیست که شما با  خواندن کتاب و یا جزوه بتوانید توانایی خود را در کمک به افراد بالا ببرید. موسسه هایی که دوره کمک های اولیه برگزار می کنند باید به این موضوع توجه داشته باشند و تلاش کنند تا بتوانند شرایط برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه را به صورت عملی و کارگاهی برگزار کنند. این موضوع مهمی است که در رابطه با دوره آموزشی کمک های اولیه باید به آن توجه و دقت کرد. آموزشگاه ندای سلامت تلاش می کند تا تمام سرفصل‌های آموزشی را مطابق با سرفصل های استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور به صورت فشرده به شما عزیزان آموزش دهد. این دوره آموزشی در مجموع ۲۲ ساعت بوده و شما می توانید در ساعات و روزهای متنوعی که آموزشگاه ندای سلامت برای آموزش دوره کمک های اولیه در نظر گرفته است در این دوره بدون هیچ مشکلی شرکت کنید.

به همین سبب توصیه می کنیم در هر جایی که مشغول به کار هستید چنانچه از اعتماد به نفس لازم برای کمک به افراد در حین بروز حوادث برخوردارید حتما در دوره آموزشی کمک های اولیه شرکت کنید. در این دوره موارد زیادی به شما آموزش داده خواهد شد و به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید فردی مفیدی در جامعه باشید. در کشورهای پیشرفته، آموزش مستمر کمک های اولیه به گروه های مختلف جامعه، امری بدیهی و معمول است.

  • در واقع هنرجویان با شرکت در این دوره با تمامی مباحث مربوطه به صورت تئوری و هم به صورت عملی آشنا خواهند شد.دوره کمک های اولیه و فوریت های پزشکی هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری برگزار می شود.
  • که در پایان دوره مدرک معتبر بین المللی دوره آموزشی کمکهای اولیه به متقاضی اهدا خواهد شد.
  • فرسودگی شغلی چیست ؟ Job Burn out
    سلام دوستان؛ در زیر مجموعه مهندسی بهداشت حرفه ای ، یک پاورپوینت آماده در ارتباط با فرسودگی شغلی با شما عزیزان به اشتراک میگذاریم که میتونید به رایگان از انتهای همین مطلب دانلود کنید .