معرفی محلول لوله بازکنی صاف توچرزفا

با توجه به توضیحات داده شد، مشخص می شود که خطر استفاده از محلول های اسیدی لوله بازکنی بالاست. هرچه غلظت محلول های اسید لوله بازکنی بیشتر باشد، احتمال وارد شدن آسیب به لوله ها بیشتر خواهد بود. به طور حتم به همین دلیل است که اکثر افراد ترجیح می دهند، از یک روش بسیار ساده تر، فوری تر و ارزان تر برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه خود استفاده کنند و آن خرید لوله بازکن فاضلاب است. یک استکان جوش شیرین درون لوله ای که گرفته بریزید بعد بلافاصله نوشابه را در چند مرحله به لوله ای که جوش شیرین دارد بریزید.

  • ترکیب اسیدهای لوله بازکن با وایتکس یا هر شوینده دیگری اقدام کاملا غلطی است که حاصل واکنش می تواند نتیجه ای بسیار خطرناکی را به همراه داشته باشد.
  • یکی از کارآمد ترین روش های لوله بازکنی استفاده از محلول لوله بازکناست که ما براحتی میتوانیم از آن برای باز کردن گرفتگی های سطحی و در برخی موارد گرفتگی شدید لوله استفاده کنیم.
  • ورود اسید جوهر نمک به درون لوله های فاضلاب یک ترکیب شیمیایی خطرناک و بخارات سمی ازاد خواهد کرد.
  • جزئیات درخواست خود را وارد کنید تا از مناسب‌ترین متخصصان پیشنهاد قیمت دریافت کنید.
  • گازهای حساسیت‌زا و احتما سوزاندن چشم و پوست هم از خطرات دیگر آن است.

محلول‌های صنعتی محلول‌هایی هستند که با فرمول‌های شیمیایی ساخته می‌شوند و قابلیت حل کردن موادزائد را دارند. به دلیل متفاوت بودن نوع گرفتگی لوله توسط مصالح، قیمت لوله بازکنی در صورت مسدود شدن توسط سیمان و مصالح ساختمانی و یا در صورت افتادن اشیا در سیفون با قیمت لوله بازکنی با فنر تفاوت خواهد داشت. برخی مواقع علت گرفتن لوله، پرشدن فاضلاب اصلی است و ربطی به گیر کردن چیزی در لوله ها ندارد.

از انواع محلول های اسیدی می توان به محلول های لوله بازکن,گاز پاک کن,جوهرنمک و سفیدکننده ها اشاره کرد که حین استفاده ار تمامی آنها باید نکات فوق را در رعایت کنیم. بنابراین نتیجه گیری در خصوص اینکه کدام لوله بازکن فاضلاب بهترین است، کاملاً به نظر شخصی و شرایطی که در آن قرار داریم، بستگی دارد. از طرفی بعضی از راهکارها مانند محلول های خانگی را معرفی کردیم، که بدون هیچ آسیبی می توانند گرفتگی سطحی لوله فاضلاب را رفع کنند. فنر لوله بازکنی نویان پارس از آلیاژ فولاد درجه یک ساخته شده، تا با کیفیت بی نظیر خود مقاومت خوبی در حرکات کششی داشته و علاوه بر این بسیار انعطاف پذیر باشد.

شاید به جرات بتوان گفت در میان تمام برندهای موجود در بازار لوله بازکن صاف بهترین لوله بازکن شیمیایی است. اگر فنر لوله بازکن رابین را به دریل متصل کنید، انرژی چرخشی و ارتعاشی فنر به واسطه دریل چند برابر شده و سرعت و قدرت باز شدن لوله ها به شکل چشم گیری افزایش پیدا می کند. هر چه قطر فنر بیشتر باشد، نشان دهنده کیفیت بالاتر و مقاومت بیشتر آن در فشار کاری است. گاهاً مشاهده شده که فنرهای لوله بازکنی با قطر کم بعد از یکی دوبار استفاده تکه تکه شده اند.

همانطور که همه می دانیم لوله فاضلاب یا لوله سینک، به دلایل مختلف می تواند دچار گرفتگی شود که بهتر است این عوامل را بشناسیم تا از وقوع گرفتگی لوله، جلوگیری کنیم. برای جلوگیری از گرفتگی های فاضلاب حمام و دستشویی نیز از یک توری مناسب بر روی چاهک حمام استفاده کنید و اجازه ندهید که مو و تکه های صابون یا سایر مواد شوینده به داخل چاه فاضلاب برود. همچنین در صورت نیاز به لوله بازکن ماهر در تهران میتوانید به سایت برچسب مراجعه کنید، لوله بازکنی شریعتی در سایت برچسب یا دیگر لوله بازکن های در مناطق مختلف تهران به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستند. پس از انجام تمام این مراحل شیر آب گرم را باز کرده و بگذارید آب سینک شما تا نصف پراز آب شود. با یک دستگاه ساده پمپ خلع سعی کنید با ایجاد ضربه در لوله ایجاد خلع کنید و سپس پمپ دستی را بردارید تا آب گرم وارد لوله شود و تمام موادی که در بین لوله رسوب کرده اند را از دیواره جدا کند.

به زمان درج شده بر روی بطری دقت نمایید، زیرا اگر محلول لوله بازکن به مدت طولانی تری در لوله ها باقی بماند و شسته نشود، ممکن است به سیستم لوله کشی آسیب رسانده و باعث خوردگی لوله ها شود. پس از ریختن محلول های لوله بازکن قوی مراقب باشید بخار متصاعد شده از این مواد به مجرای تنفسی و مخاط چشم شما نفوذ نکند چون بسیار مضر هستند. دقت کنید هنگام مصرف این مواد از ماسک های ضخیم چند لایه استفاده کرده و دهان و بینی تان را بپوشانید.

طول 20 متری این محصول امکان باز کردن لوله های فاضلابی با متراژ بالا را در خانه های آپارتمانی فراهم کرده است. سپس دهانه دستگاه را بر روی لوله فاضلاب قرار داده و با روشن کردن آن اجازه می دهیم، هوا با فشار بالا به درون لوله جریان پیدا کند و فشار تعبیه شده در جلوی آن در طول لوله حرکت کند. در مقابل اگر ساکن در طبقه بالای یک آپارتمان پنج طبقه هستید، فنر 20 متری برای باز کردن لوله فاضلاب شما مناسب است. اما توان پاک کردن چربی های چسبیده به جداره لوله فاضلاب و حرکت دادن حجم مو یا مواد فاضلابی درشت در لوله را ندارد.

معرفی محلول لوله بازکنی صاف توچرزفا

اما روش آسان و قابل استفاده در منزل تلمبه لوله بازکن و فنر دستی لوله بازکنی می باشد. با استفاده از این دو وسیله ساده می توانید اکثر گرفتگی های ایجاد شده در خانه را رفع کرده و لوله فاضلاب را باز کنید. شرکت ایرانیان خدمات متنوعی از قبیل لایروبی چاه، ترمیم چاه، تخلیه چاه و لوله بازکنی دارد. کافیست که با شرکت ایرانیان تماس بگیرید تا خدمات بسیاری از تخلیه چاه و لوله بازکنی را به شما ارائه دهد.

در واقع شما با وسایل خانگی خود و درون منزل یک لوله بازکن خانگی ساختید و با آن یک لوله بازکنی فوری انجام دادید؛ بدون این که هزینه ای صرف کنید و یا به لوله های فاضلاب آسیب برسانید. با گذشت زمان و ورود چربی و مواد ریز به داخل سینک یا کاسه دستشویی لوله های این وسایل دچار گرفتگی می شود . یکی از کارآمد ترین روش های لوله بازکنی استفاده از محلول لوله بازکناست که ما براحتی میتوانیم از آن برای باز کردن گرفتگی های سطحی و در برخی موارد گرفتگی شدید لوله استفاده کنیم. محلول لوله بازکنی صاف می تواند انواع گرفتگی لوله ها و ظرفشویی و توالت و … را برطرف کند. هنگام استفاده از محلول لوله بازکن از ماسکی چند لایه و ضخیم استفاده کنین جوری که کاملا صورتتون رو بپوشونه. بخار ناشی از محلول لوله بازکن سمی است و تنفس اونا ممکنه به سیستم تنفسی و مخاط چشمتون آسیب بزنه.

رعایت چند مورد بعد از رفع گرفتگی لوله

به هنگام استفاده از این مواد از برچسب راهنمایی که روی آنها چسبانده می‌شود استفاده کنید و حتما از عینک ایمنی ، ماسک و دستکش استفاده کنید. اگر عمر زیادی از ساختمان شما می گذرد و سیستم لوله کشی آن را تعویض نکرده اید به احتمال زیاد لوله های ساختمان از جنس چدن می باشند. ورود اسید جوهر نمک به درون لوله های فاضلاب یک ترکیب شیمیایی خطرناک و بخارات سمی ازاد خواهد کرد. این اسیدها خاصیت خورندگی و تخریب بسیار بالایی دارد و به راحتی می تواند هر ترکیب یا جسم جامدی را از لحاظ ساختار دگرگون نماید. موضوعی که می توانیم پیش از پرداختن به اسیب های جوهر نمک اشاره کنیم ، ایجاد لکه روی سنگ که نتیجه ی خاصیت خورندگی بالای این محلول اسیدی است که این مشکل تنها با عمل کفسابی سنگ کف حل خواهد شد. اگر که نشست چربی ها فراوان باشد و در جداره لوله به مقدار زیادی چربی جمع شده باشد، از محلول اسید کلریدریک ۱۰% و یا هر حلال قوی دیگری در محل کفشوی استفاده کنید و با پمپ زدن مداوم مسیر لوله لوله بازکنی ارزان تهران را باز کنید.

مواد لازم برای تهیه چاه بازکن خانگی