محصولات فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش | takdoo-تکدو

محصولات فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش | takdoo-تکدو

این دسته از افراد باید از دو رنگ رژ لب استفاده کنند که هر یک از آنها یک تن رنگی داشته باشد. در سال های اخیر آرایش لب طبیعی یا نچرال طرفداران زیادی پیدا کرده است. بنابراین کافیست تا به لب خود با رژ لب رنگ بدهید و آن را از خطوط لب خارج نکنید تا آرایشی طبیعی داشته باشید و جوان‌‌تر بنظر برسید. برای آرایش کردن لب های درشت و پهن خط لب را روی خط اصلی لب هایتان بکشید سپس با کمک رژلبی مناسب روی لب هایتان رژ بزنید و برای برجسته کردن لب ها خطی سفید را با کمک مداد سفید زیر لب ها و وسط آن ها بکشید.

بالم لب مرطوب کننده و ترمیم کننده الارو Ellaro

همچنین می توانید به مرکز لب های پایین هایلایتر بزنید تا حجیم تر شود. بهتر است به جای هایلایتر نقره ای و طلایی از هایلایترهایی با رنگ روشن و صورتی و نزدیک به رنگ پوست لب استفاده کنید تا ظاهر طبیعی تری داشته باشد. اما اگر محصولی می خواهید که علاوه بر درخشش به افزایش حجم لب ها نیز کمک کند، برق لب آبرسان و حجم دهنده توفیسد مدل لیپ اینجکشن بهترین انتخاب است. این محصول با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری های حجم دهنده لب، بلافاصله پس از استفاده لب ها را پر و برجسته و براق می کند. ویتامین ها و مواد مغذی موجود در ترکیبات این برق لب باعث آبرسانی و تغذیه لب ها هم می شود. لذا به شما کمک می کند تا بدون نیاز به روش های تزریقی لب هایی حجیم و جذاب تر داشته باشید.

رژ لب جامد بادوام Long Wearing شماره 05 نوت

کانتور کردن لب، بهترین روش برای بزرگ کردن و برجسته کردن لب ها می باشد در واقع کانتور لب به شما کمک می کند تا بدون تزریق ژل و هیچ دردی، لب های خود را قلوه ای و برجسته نمایید. لب ها زیبایی چهره را چندین برابر می کنند و تاثیر غیر قابل انکاری روی چهره دارند به همین دلیل باید با نحوه‌ی صحیح رژلب زدن آشنا شوید. بین لب ها یک دستمال کاغذی قرار دهید تا از روی لب ها رژ اضافه گرفته شود و رژلب صاف گردد.

از برق لب استفاده کنید تا خطای دید ایجاد کنید و بخش سایه خورده را برجسته‌تر و قلوه‌ای نشان دهد. خط لب را به دیگر نقاط لب نیز بزنید و کاوری یکدست ایجاد کنید. لب‌ها را به روی هم فشار دهید تا رژ به خوبی پخش شود، سپس مشاهده می کنید که در رنگ لب در مرکز لب‌ها کم رنگ‌تر و در بخش‌های کناری، تیره‌تر به نظر می‌رسد و البته خطایی ایجاد می‌کند که باعث حجیم دیده شدن لب می‌شود. لب‌ها را مرطوب کنید، برای این کار می‌توانید از وازلین و بالم لب استفاده کنید.

رژلب برای پوست گندمی

این رژلب مایع کرمی و خوشرنگ با کوکتل مغذی و اسید هیالورونیک فرموله شده است. از این رو لب ها را آبرسانی کرده و آن ها را پر و حجیم می سازد. این محصول اپلیکاتور زاویه داری با نوک کانتوری دقیق دارد که به آسانی روی لب اعمال می شود.

  • همچنین شما می توانید برای رفع مشکلات آرایشی خود با تیم پشتیبانی مو تن رو تماس بگیرید و سوالات خود را از این تیم بپرسید.
  • کافی است یک پودر کانتور تیره تر از رنگ لب را روی لب ها زده و به آرامی پخش کنید.
  • برای اطراف لب استفاده کنید و سپس روی آن را با رژ لب بپوشانید .
  • بعلاوه با رفع خشکی و ترک های لب، در تمام روز ظاهری نرم و صاف به لب ها می بخشد.
  • شما می‌توانید با اطمینان از اصل بودن کالاها، سفارشات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب ثبت کنید.