محبوب ترین و بهترین رستوران های بوشهر | behgardi

اگر طرفدار غذا های بین المللی هستید، بی شک گرگور بهترین پیشنهاد برای شما است. نکته متمایز کننده این رستوران به نسبت سایر رستورهای اطراف، طبخ متفاوت غذاهای آن است. در این رستوران غذا های دریایی به روش آسیای شرقی طبخ می شود، همچنین در این رستوران غذا های مخصوص گیاهخواران نیز سرو می شود. اگر در حال سفر به صورت دو نفره و عاشقانه هستید، پیشنهاد می شود فضای رمانتیک این رستوران را از دست ندهید.

رستوران گرگور | از گران‌ترین رستوران های بوشهر

وجود این امکانات رفاهی باعث شده رستوران میداف در لیست بهترین رستوران های بوشهر قرار بگیرد. سبک معماری مدرن و زیبای این رستوران باعث جلب توجه همگان می شود. قیمت این رستوران به نسبت سایر رستوران های شهر بوشهر کمی بالا می باشد. نزدیکی این رستوران به ساحل یک نقطه قوت برای آن محسوب می‌شود چرا که شما با رفتن به ساحل و دیدن غروبی نشاط بخش، انگیزه کافی برای خوردن یک غذای محلی و تازه را دارید. اینگونه می‌توانید یک قدم زدن لذت بخش در ساحل‌های دلنشین جنوب را با یک شام درجه یک لذت بخش تر کنید. کافه رستوران دل آرام برای خلوت‌کردن و گذراندن تعطیلاتی دلنشین، انتخاب مناسبی است.

اگر از فضاهای سنتی و قدیمی لذت می‌برید، حتما به رستوران قوام رستوران گرگور بوشهر سر بزنید. رستوران قوام را در آب‌ انبار ۱۵۰ ساله قوام ساخته‌ و فضای داخلی‌اش را با عکس‌هایی از بوشهر قدیم و جدید و وسایل قدیمی تزئین کرده‌اند. قلیه‌ماهی، میگو و ماهی شکم‌پر از پرطرفدارترین غذاهای رستوران قوام هستند. میز اردور با انواع سالاد و حلواهای بوشهری هم از دلایلی است که این رستوران را به رستوران محبوب در بوشهر تبدیل کرده‌ است. رستوران قوام را در آب‌انبار ۱۵۰ ساله قوام ساخته‌ و فضای داخلی‌اش را با عکس‌هایی از بوشهر قدیم و جدید و وسایل قدیمی تزئین کرده‌اند.

  • پس خودتان را برای چشیدن ماهی‌های خوشمزه و انواع غذاهای محلی بوشهر آماده کنید.
  • خیلی از بومی‌ها برای صرف چای و قهوه به این کافه می‌روند.
  • در قوام خوراکی‌های خوش‌رنگ و خوش‌مزه سرو می‌شود که در سفر به بوشهر جزو خاطرات شما خواهد شد.
  • رستوران میداف غذاهای خوشمزه‌ای مثل میگو باربیکیو، دال عدس، ماهی شوریده، میگو سوخاری و انواع کباب‌ها دارد.
  • میگو پلو، میگو سوخاری، قلیه میگو و ماهی شکم‌پر شوریده از محبوب‌ترین غذاهای این رستوران هستند.
  • دیوار های داخلی این رستوران پوشیده از عکس های بوشهر قدیم و جدید است.

در این رستوران می‌توانید انواع غذاهای محلی و سنتی یا فست‌فود سفارش بدهید. میز اردور هم با انواع ترشیجات، سوپ، کشک بادمجان، زیتون، سالاد فصل، ماست‌و‌خیار، خرما و حلوا آماده است تا بتوانید از خودتان پذیرایی کنید. اگر سفری به بندر بوشهر داشتید پیشنهاد می کنم حتما به رستورانهای خوب بوشهر رفته و غذاهای دریایی متفاوت بوشهر را تست کنید . به دلیل ساحلی بودن نه تنها غذاهای متفاوت در خانه ها بلکه در رستورانها طبخ می شود .

خرید بلیط و تور

محبوب ترین و بهترین رستوران های بوشهر | behgardi

بیشتر مشتری‌ها از طرف‌دارهای سرسخت دوپیازه و قلیه‌میگوهای کافه هستند. بعد از خوردن غذایتان می‌توانید در یکی از اقامتگاه‌ها بمانید. طبقه‌های دوم وسوم ساختان کافه هم از دیگر اقامتگاه‌های آن منطقه است. چه خوب است برای خوردن فست‌فود به جایی برویم که از سلامت مواد اولیه‌اش مطمئن باشیم. در بین رستوران های بوشهر، فست‌فود بوبو همبرگرهای دست‌ساز و معروفی دارد.