قیمت تلویزیون شهری | asilight

قیمت تلویزیون شهری | asilight

کم بودن روشنایی تصویر می تواند تمام هزینه هایی که برای خرید یک نمایشگر شهری صرف نموده اید را هدر داده و باعث می شود که نتوانید بهره لازم را از آن ببرید. اما با صرف هزینه بیشتر و تنظیم روشنایی تصویر، علاوه بر وضوح تصاویر، نتایج بهتری نیز کسب خواهید کرد. با استفاده از منشور گرافیکی شرکت خود برای محتوای نمایشی در تلویزیون شهری خود، تصویر برند خود را تقویت می کنید. در واقع، حتی اگر رهگذران پیام شما را نخوانند، هویت بصری شرکت شما در ذهن آنها باقی می ماند. و با دیدن شما هر روز در ورودی مترو یا در خیابان، شما را به یاد خواهند آورد.

در این مرحله هر شرکتی که پیشنهاد مناسب تری ارائه نماید، مزایده را برنده می شود. مرحله بعدی بستن قرارداد است که شرایط کلی با شهرداری و همچنین نحوه دادن پول به وسیله شرکت بهره بردار تعیین می گردد. در صورتی که قرارداد بسته شد، همکاری مجوز نصب و بهره برداری توسط شهرداری صادر می گردد و شرکت بهره بردار فعالیت نصب و تبلیغات خود را در چارچوب ضوابط انجام می دهد. کلیه تابلوهایی که شامل موارد ذکر شده در بالا نمی باشد و به منظور تبلیغات عمومی بکار برده می شوند. تابلوهایی مثل بیلبوردهایی که در معابر شهری قرار گرفته ، تلویزیون های شهری که تبلیغات عمومی انجام می دهند و سایر موارد مشابه در این دسته قرار می گیرند. عرضه برند های مطرح و قطعاتی با کیفیت نیز در حوزه مسئولیت های بهترین مراکز فروش این نمایشگرهای دیجیتال است.

کسب و کارهایی می‌توانند در ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان موفق باشند، که توانایی استفاده حداکثری از ابزارهای تبلیغاتی را تلویزیون شهری داشته باشند. به همین دلیل نمایشگر شهری می‌تواند روی موفقیت برندینگ کسب و کار، اثر مثبت بالایی بگذارد. در دنیای امروزه نیاز و درخواست باعث تغییر روش هایی در کسب و کارها و برنامه های تبلیغاتی کرده است.

  • با سلام خسته نباشید ما جدیدا برای تبلیغات از تلویزیون های شهری حافظان گستر خرید انجام دادیم.
  • پس بهترین کار همین سبک از تلویزیون شهری ها می باشد که به راحتی روی یک وسیله نقلیه سوار شده و حتی نیاز به برق مجزا نخواهد داشت و با یک موتور برق مناسب امکان نمایش را برای شما فراهم می کند.
  • انتخاب تلویزیون های شهری و تلویزیون تالار با کارکردهای مورد نظر و عوامل موثر بر قیمت آنها موضوعی است که در این مقاله به آنها می پردازیم.
  • به عنوان اصلی ترین و مهمترین عامل در انتخاب نمایشگر شهری محسوب می شود که شاید کمترین توجهی به آن می شود.
  • با این محصول می‌توانید با پیوند دادن دوربین‌ های خود به کنترل‌کننده‌ ها، تصویر کامل را دریافت کنید و به شما آرامش خاطر و کنترل کامل بر نظارت خود را بدهد.
  • همچنین در صورت مراجعه به فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر، امکان بهره مندی از خدمات پس از فروش و ضمانت مطمئن نیز وجود دارد که به واسطه آن در صورت خرابی قطعات، امکان تعویض یا تعمیر آن وجود دارد.

پارسه الکترونیک در زمینه فروش تلویزیون شهری و تابلو روان توانسته است بسیار موفق عمل نماید. به دلیل اینکه این نمایشگرها اغلب در محیط باز و بدون سقف بکار برده می شود، به منظور تولید آن از ماژول ها و کابینت هایی بهره مند می شوند که در مقابل آب و ضربه به طور کامل محافظت شده و در مقابل نور خورشید آفتابدید باشند. رزولوشن (تراکم) این نمایشگر ها با یکدیگر متفاوت می باشد و بر اساس اندازه و ارتفاع مکان قرارگیری انتخاب می شوند.

کیفیت تصویر نمایشگر شهری به چه عاملی بستگی دارد؟

تلویزیون شهری مانند تلویزیون های خانگی داراری رزولیشن می باشد که کیفیت تصویر را مشخص میکند. همانطور که همه ما در میادین اصلی شهر ، سر در ادارات ، مجموعه های ورزشی و …. می بینیم همه به تلویزیون های شهری مجهز شده اند و از این روش برای تبلیغات محیطی و مطلع کردن مشتریان و مخاطبان خود از خبر های مجموعه یا محل کسب و کار خود استفاده می کنند .

انواع کیفیت تلویزیون شهری