قیمت ، خرید و فروش انواع تیشرت مردانه

تیشرت های پسرانه چون طرفداران زیادی دارند، بیشتر برند های مشهور دنیا بر روی طراحی و تولید انواع تیشرت های پسرانه متمرکز شده اند و سعی می کنند روز به روز بر تنوع محصولات خود بیفزایند. تیشرت آستین بلند یقه خدمه یکی از جذاب ترین تیشرت های مد روز است که محبوبیت زیادی در بین افراد دارد. این تیشرت در انواع رنگ های متنوع طراحی می شود اما رنگ سفید آن بیشتر قابل توجه است، چون رنگ سفید با همه رنگ ها قابلیت ست شدن را دارد.

قیمت ، خرید و فروش انواع تیشرت مردانه

کد تایید ۵ رقمی ارسال شده به شماره همراه زیر را وارد نمایید.

تاریخچه پولوشرت:

معمولاً تیشرت ‌ها گزینه ایده آلی برای نوجوانان و جوانان هستند و گسترده بودن نوع آن ها حق انتخاب بیشتری را به آقایان می دهد. تیشرت ها مدت زیادی است که با مدل های متفاوتی روانه بازار شده اند و شما می توانید آن ها را در طرح، سایز و مدل های مختلفی برای محیط های غیر رسمی استفاده کنید. معمولاً این لباس یقه ندارد و به گونه ای طراحی شده که فرم بدن شما را به خود می گیرد.

راهنمای خرید تیشرت مردانه سله بن

باید اندازه خود را بدانید و متناسب با سایزبندی خودتان لباسی را بپوشید که علاوه بر زیبایی در تیشرت اورجینال مردانه آن راحت باشید. تیشرت‌ها پرکاربردترین و راحت‌ترین آیتم‌ها برای ست کردن هستند. پوشیدن هر نوع تیشرت با یک شلوار جین ترکیبی است که هیچگاه شما را ناامید نمی‌کند.

حدود قیمت تیشرت مردانه با توجه به جنس پارچه، نوع دوخت و کیفیت تولید محصول تغییر می کند. برای مطلع شدن از قیمت تیشرت مردانه می توانید صفحه این محصول در وبسایت وب پوش را مشاهده کنید. تی‌شرت‌ یقه Y یا دکمه‌دار درواقع یک‌جورهایی مرز بین تی‌شرت ساده و یقه گرد هستند که می‌توانید به انتخاب یک دکمه بالا را باز بگذارید یا ببندید.

تیشرت چیست؟تیشرت مردانه نوعی پیراهن جلو بسته و معمولاً آستین کوتاه و گشاد تابستانی می باشند، هر چند که در فصول دیگر هم می توانید از آن استفاده بکنید. تی شرت(t-shirt) کلمه ای انگلیسی است که وارد زبان فارسی شده است. با وجود بستر اینترنت و استفاده روزافزون تولیدکنندگان و وارد کنندگان از این بستر، دسترسی به بازارهای متنوع جهت خرید عمده تیشرت مردانه فراهم آمده است که البته این روش نیز مشکلات خاص خود را دارد.