صرافی کوینکس چیست ؟ -ایران ارز دیجیتال

در حال حاضر که این مقاله نوشته می شود حجم معاملات روزانه این صرافی در بخش Spot Exchange یا همان صرافی نقدی و معاملات نقطه ای ، چیزی نزدیک به صد میلیون دلار آمریکا است. درحالحاضر که این مقاله نوشته میشود، این صرافی مشکلی با ایرانی ها ندارد؛ ولی در آینده نمیدانیم چه خواهد شد. هر چند که این صرافی تازه تاسیس است ولی در آینده نزدیک خیلی حرفها برای گفتن دارد. که این باعث می شود اعتبار این صرافی خیلی بیشتر شود و تمام امکانات صرافی بایننس را به صورت حرفه ای تر را در دسترس ما قرار می دهد. سفارش market: سفارشی که در آن مقدار ارزی که قصد خریداری دارید را وارد میکنید. قیمت توقف (Stop)، قیمت حد (Limit) و مقدار (Amount) را وارد کنید و بر روی Sell CET کلیک کنید تا سفارش را انجام دهید. 2. سکهای که میخواهید برداشت کنید را انتخاب کرده و بر روی Withdraw کلیک کنید.

نقص دیگر صرافی کوینکس عدم پشتیبانی از ارزهای فیات است. در گام بعدی شبکه جابجایی را از بخش ۲-۲ انتخاب نمایید. در گام بعدی از بخش ۱-۲ ارزی را که میخواهید برداشت کنید را انتخاب نمایید (ما در این مثال با ارز تتر پیش میرویم). رمز بعدی که باید وارد کنید ، رمز دو مرحلهای است که در نرم افزار Google Authenticator ، بر روی تلفن همراه شما قابل رویت است. البته برای این منظور باید به صورت کامل بدانید که استخراج ارز دیجیتال چیست و چه فرایند برای رسیدن به سود در آن لازم است. در فُرم دوم ، شما باید پس از زدن دکمه Send Code ، کدی که درون ایمیل دریافت کردید و ۵ رقم میباشد را درون فیلد دو وارد کنید تا تایید شود شما شخص حقیقی هستید . استخر استخراج ViaBTC یکی از استخرهای بزرگ و معروف استخراج ارز دیجیتال در جهان است که محبوبیت فراوانی دارد.

صرافی ارز دیجیتال کوینکس فقط در کشور چین خدمات ارائه نمیدهد و با فعالیت کاربران ایرانی، افغانستانی، عراقی، سایت صرافی کوینکس سودانی، یمنی و… دفتر این صرافی در کشور هنگ کنگ قرار دارد. جالب است بدانید که خدمات این صرافی در بیش از صد کشور جهان قابل دسترسی است و به زبان های مختلفی پشتیبانی می شود. برای واریز دلار تتر از منوی قبلی که در آموزش گفتیم واریز صفحه واریز Deposit می شوید حالا می تونید با کمک تصویر زیر عملیات رو انجام بدید. 3. در این صفحه گزینه پیش فرض Normal Transfer است. آموزش بالا فقط بر روی نسخه وب سایت پلتفرم کوینکس توضیح داده شده است ولی نسخه موبایل آن هم شامل اندروید و ios دقیقا مثل نسخه وب سایت است و تفاوت بسیار کمیدارد. یادتون نرفته که در بالا گفتم استخر استخراج ViaBTC جزء بزرگترین و معروفترین استخرهای ارزهای رمزنگاری شده در جهان است.

وسس و مدیر صرافی کوینکس Coinex آقای ” یانگ هایپو Yang Haipo ” است. آقای یانگ هایپو پس از موفقیت چشمگیر در ایجاد استخر استخراج Viabtc و ارائه خدمات شایسته به کاربران، تصمیم به ایجاد صرافی ارز دیجیتال کوینکس گرفت ، تا با ارائه خدمات نوین بتواند رضایت کاربرانش را مهیا کند. صرافی کوینکس که از دسامبر سال 2017 میلادی در هنگ کنگ آغاز به فعالیت کرده هر روز به آپدیت های خود اقدامات جدیدی داشته و رمز ارزهای زیادی را در صرافی خود لیست کرده و این مورد یکی از علایق مهاجرت ایرانی ها به این صرافی می باشد. کد مورد نظر را یادداشت کرده و در یک جای مطمئن از آن نگهداری کنید تا در موقع نیاز بتوانید از آن استفاده کنید. 5. اطلاعاتی که وارد کردهاید را بررسی کنید و پس از دریافت کد پیامک یا کد GA، آن را وارد کنید.

ازطریق بخش API میتوانید کد برای اهداف خودتان دریافت کنید. این اهداف میتواند اجرای ربات تریدر ارز دیجیتال روی پلتفرم صرافی کوینکس باشد یا گرفتن قیمت ارزهای دیجیتال و نمایش آنها در وبسایت یا وبلاگهای شخصی و شرکتی و نیز صرافیها. باقی مراحل نیز مثل حالت قبل است به همین دلیل دیگر توضیحات اضافه نمیدهیم. همچنین خدمات زیادی به کاربران ارائه میدهد، دارای رتبه خوبی در میان فعالان کریپتوکارنسی است. البته در حال حاضر، صرافیهای زیادی هستند که در هر برداشت 0.0005 شارژ میکنند، بنابراین میتوان ادعا کرد که 0.0005 بیتکوین در حال پذیرش بهعنوان نرخ متوسط جدید در دنیای معاملات ارز دیجیتال است.