ایکس باکس گیم پس هر آنچه باید از Game Pass بدانید

ایکس باکس گیم پس هر آنچه باید از Game Pass بدانید

می‌توانید تمام بازی‌های داستانی و AAA را نیز در گوشی یا تلویزیون خود بدون نیاز به کنسول ایکس‌باکس تجربه کنید. یکی دیگر از قابلیت‌هایی که در گیم پس آلتیمیت به شما داده می‌شود، سرویس XCloud یا همان Xbox Cloud Gaming است. شما با استفاده از این سرویس می‌توانید بسیار از بازی‌های ایکس‌باکس را در فضای ابری بازی کنید. این بدین معنی است که با هر دستگاهی که بتواند به اینترنت وصل شود می‌توانید بازی‌های ایکس‌باکس را تجربه کنید. سرویس‌های گیم پس در سه دسته ویژه کنسول، ویژه PC و اولتیمیت (قابل استفاده بر روی ایکس‌باکس و کامپیوتر) قابل خریداری هستند. همانطور که می‌توانید حدس بزنید، نسخه ویژه کنسول تنها برای استفاده بر روی ایکس‌باکس است، این سرویس 9.99 دلار قیمت دارد.

  • اگر بخواهیم به بازی های گیم پس ایکس باکس سری اس و گیم پس ایکس باکس وان اشاره کنیم می‌توانیم از بازی‌های شرکت بتسدا مانند فال اوت و اسکاریم نام ببریم.
  • جالب است بدانید، گیم‌پس برای سرویس استریم XCloud مایکروسافت هم در دسترس قرار گرفته است.
  • برای مثال به جای بازی کردن بازی‌های ماشینی ساده و ضعیف اندروید، می‌توانید بهترین بازی ماشینی یعنی فورتزا هورایزن 5 را روی گوشی بازی کنید!
  • طرح بازپرداخت از یک رویکرد نرخ ثابت برای اطمینان از انحصار در پلت فرم مایکروسافت تا پوشش کامل هزینه های توسعه، و شامل مدل های مختلفی بر اساس رویکردهای استفاده و کسب درآمد است.
  • همچنین شما می‌توانید با استفاده از گیفت کارت گیم پس، به پرداخت هزینه بازی‌های سرویس گیم پس اقدام کنید.

اشتراک دو ماهه آیا شامل EA PLAY و بقیه هم میشه؟ من برای اولین باره میخوام بخرم و کنسول تازه خریداری شده. با کیفیت بالا برای کنسول و رایانه شخصی است.کتابخانه بازی های موجود دائماً بروز می شوند. کاتالوگ دارای بازی‌های منتخب برای Xbox Series X|S و Xbox One و همچنین عناوین Xbox 360 و Xbox است که Xbox Series X|S و Xbox One با آنها سازگار هستند. هیچ محدودیتی برای تعداد بازی‌هایی که یک بازیکن می‌تواند دانلود و بر روی کنسول‌های خود نصب کند، وجود ندارد، به جز مقدار فضای ذخیره‌سازی موجود در کنسول. در همان روزی که به صورت خرده فروشی نیز در دسترس خواهد بود یا از طریق ویترین فروشگاه های دیجیتال قابل خرید خواهد بود. اسپنسر به دانکن گفته بود که حتی اگر هر بازیکن Sea of ​​Thieves آن را از طریق Game Pass بازی کند و هیچ نسخه خرده‌فروشی یا قابل دانلودی خریداری نشود، اسپنسر همچنان آن را یک نتیجه موفق می‌داند.

سرویس اشتراکی مخصوص پلتفرم‌های مایکروسافت چه مزیت‌ها و ایرادهایی دارد؟

اگر شما نیز می‌خواهید بدانید گیم پس چیست و گیم پس آلتیمیت چه فرقی با اشتراک استاندارد دارد، با ما همراه باشید. می‌توانید از کارت اعتباری معتبر روی حساب کاربری خود استفاده کنید تا مبلغ این اشتراک به شکل خودکار از حساب شما کم شود. حتی می‌توانید اکانت‌های قانونی گیم پس خریداری کنید و آن را روی کنسول خود وارد کنید و به سرویس گیم پس دسترسی داشته باشید.

ترک چهار بازی دیگر از ایکس باکس گیم پس تا دو هفته آینده

گیم پس یک سرویس اینترنتیِ اشتراکی است که برایتان امکان دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی مختلف و امکانات دیگری مانند تخفیف‌های ویژه را فراهم می‌کند. درواقع این سرویس بلیط طلایی مایکروسافت برای جلب رضایت کاربرانش تلقی می‌شود و خوشبختانه طی چند ماه اخیر توانسته فراتر از انتظارات ظاهر شود. حتی این امکان وجود دارد تا با خرید نوعی اشتراک خاص، از این سرویس روی هر دو پلتفرم استفاده کنید. سعی کنید برای خرید گیم پس، سایتی را انتخاب کنید که از تایید لازم برای فعالیت‌های قانونی برخوردار باشد.

با خرید الماس فری فایر، می‌توانید الایت پس و الایت باندل فری فایر را فعال نموده و نهایت لذت را از بازی خود ببرید. با استفاده از این اکانت می‌توانید رمز و مشخصات اکانت گیم پس را از آن خود کرده و آن را از حالت معمول تبدیل به یک حساب اشتراکی کنید. شما می‌توانید از سرویس‌های گیم پس روی چند سیستم به‌صورت اشتراکی استفاده کنید. همیشه قسمت « به زودی خارج خواهد شد» را در نرم‌افزار موبایلی Game Pass زیر نظر داشته باشید.